Zabawki dla chlopca

Zabawki dla chlopca mają wielu fanów, nie tylko

Pobrane z http://merlin.pl/images_middle/13/ZH-39829.jpg

W wielu sklepach zabawki, zwłaszcza te dla starszych dzieci, pogrupowane są ze względu na płeć. W odróżnieniu od różowych barw, kwiatowych motywów czy różnego rodzaju lalek, działy z zabawkami chłopięcymi przypominają bardziej warsztat czy garaż.zakrętki do słoików Do najpopularniejszych zabawek dla chłopców należą bowiem pojazdy. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście samochodziki. W sklepach dostaniemy zarówno auta pasażerskie, tradycyjne, a także wyścigowe. Modne są tego typu zabawki nawiązujące do służb publicznych czy mundurowych, np.

Zabawki dla chlopca przypadku chłopców
Pobrane z http://img22.staticclassifieds.com/images_tablicapl/92294291_1_644x461_zabawki-firmowe-dla-chlopca-warszawa.jpg

samochody policyjne, wozy strażackie czy śmieciarki. Mogą to być zarówno zwyczajne zabawki lub w formie klocków bądź modeli do składania lub nawet sklejania. Pojazdy te są również oferowane w dużych rozmiarach, zaprojektowanych specjalnie, by dziecko mogło dane auto samodzielnie 'prowadzić'- mowa tu zwłaszcza o wyścigówkach czy autach terenowych zdalnie sterowanych. Żaden pojazd nie może się obejść bez regularnych napraw, dlatego też do niezwykle popularnych zabawek dla chłopców należą różnego rodzaju narzędzia czy skrzynki z tego rodzaju akcesoriami.

Podczas gdy dziewczynki uwielbiają mini kuchnie, chłopcy marzą o małych warsztatach. Ponadto dzieci uwielbiają postaci z bajek, w przypadku chłopców są to najczęściej superbohaterowie, tacy jak Spiderman czy Batman czy też np. postaci z Gwiezdnych Wojen. Inspirowane podobnymi motywami zabawki - czy to klocki, puzzle, czy figurki - mają wielu fanów, nie tylko tych najmłodszych. Jak więc widać, wybór zabawek dla chłopców jest dzisiaj ogromny i znalezienie idealnych klocków, autka czy innych akcesoriów to nie problem.

ubezpieczenie oc dla młodych - autor artykułu